Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 2004-2008 > Camera Deputaților > Formatiuni politice > Indep. Versiunea pentru printare

Independenți

Dumitru Becșenescu Daniela Buruiană Aprodu Dan Horațiu Buzatu Olguța Cocrea
Dumitru Becșenescu
VÂLCEA
din 15 mai 2006
Daniela Buruiană Aprodu
BRĂILA
din 4 dec. 2007
Dan Horațiu Buzatu
DOLJ
PNL
din 19 dec. 2006
Olguța Cocrea
BACĂU
din 31 ian. 2005
Dumitru Dragomir Zamfir Dumitrescu Elena Ehling Mircia Giurgiu
Dumitru Dragomir
VÂLCEA
din 3 sep. 2008
Zamfir Dumitrescu
BUCUREȘTI
din 23 mar. 2006
Elena Ehling
MEHEDINȚI
PSD
din 16 sep. 2008
Mircia Giurgiu
CLUJ
din 31 ian. 2005
Cozmin Horea Gușă Romeo Octavian Hanganu Leonida Lari-Iorga Dan Constantin Mocănescu Coloros
Cozmin Horea Gușă
BUCUREȘTI
din 15 feb. 2005
Romeo Octavian Hanganu
PRAHOVA
din 3 sep. 2007
Leonida Lari-Iorga
SUCEAVA
din 19 ian. 2006
Dan Constantin Mocănescu Coloros
CONSTANȚA
din 31 ian. 2005
Costel Ovidenie Aurelian Pavelescu Ioan Dumitru Puchianu Marcela Lavinia Șandru
Costel Ovidenie
ILFOV
din 31 ian. 2005
Aurelian Pavelescu
OLT
din 15 feb. 2005
Ioan Dumitru Puchianu
BRAȘOV
PNL
din 17 sep. 2008
Marcela Lavinia Șandru
MUREȘ
din 15 feb. 2005

Au mai fost deputati independenti
Anghel Stanciu Liviu Almășan William Gabriel Brînză Bogdan Cantaragiu
Anghel Stanciu
IAȘI
din 6 iun. 2005
până în 26 noi. 2005
Liviu Almășan
HUNEDOARA
din 13 iun. 2005
până în 1 feb. 2006
William Gabriel Brînză
PRAHOVA
din 6 iun. 2005
până în 20 feb. 2006
Bogdan Cantaragiu
ARAD
din 6 iun. 2005
până în 20 feb. 2006
Dănuț Liga Alexandru Ciocâlteu Daniel Ionescu Dumitru Puzdrea
Dănuț Liga
GIURGIU
din 9 mai 2005
până în 20 feb. 2006
Alexandru Ciocâlteu
OLT
din 13 iun. 2005
până în 22 feb. 2006
Daniel Ionescu
VRANCEA
din 6 iun. 2005
până în 7 mar. 2006
Dumitru Puzdrea
NEAMȚ
din 13 iun. 2005
până în 16 mar. 2006
Marin Diaconescu Eugen Bejinariu Ioan Timiș Mugurel Liviu Sârbu
Marin Diaconescu
OLT
din 27 mar. 2006
până în 15 mai 2006
Eugen Bejinariu
SUCEAVA
din 23 mar. 2006
până în 27 iun. 2006
Ioan Timiș
HUNEDOARA
din 28 iun. 2006
până în 4 sep. 2006
Mugurel Liviu Sârbu
ALBA
din 10 apr. 2006
până în 3 oct. 2006
Teodor Nițulescu Dan Ioan Popescu Ioan Ghișe Monica Octavia Muscă
Teodor Nițulescu
TELEORMAN
din 12 iun. 2006
până în 30 oct. 2006
Dan Ioan Popescu
BUCUREȘTI
din 4 sep. 2006
până în 6 noi. 2006
Ioan Ghișe
BRAȘOV
din 3 sep. 2006
până în 22 noi. 2006
Monica Octavia Muscă
BUCUREȘTI
din 3 sep. 2006
până în 12 mar. 2007
Nicolae Popa Nati Meir Corneliu Ciontu Pantelimon Manta
Nicolae Popa
ALBA
din 23 apr. 2007
până în 22 mai 2007
Nati Meir
TULCEA
din 11 apr. 2005
până în 5 iun. 2007
Corneliu Ciontu
BUCUREȘTI
din 6 iun. 2005
până în 26 iun. 2007
Pantelimon Manta
GORJ
din 23 apr. 2007
până în 3 sep. 2007
Petru Lificiu Vlad Gabriel Hogea Liviu Almășan Romică Andreica
Petru Lificiu
GALAȚI
din 7 iun. 2005
până în 6 noi. 2007
Vlad Gabriel Hogea
VASLUI
din 3 oct. 2006
până în 21 dec. 2007
Liviu Almășan
HUNEDOARA
din 3 dec. 2007
până în 4 feb. 2008
Romică Andreica
SUCEAVA
din 19 dec. 2006
până în 4 feb. 2008
Cristian Alexandru Boureanu Liviu Codîrlă Dumitru Gheorghe Mircea Coșea Dan Grigore
Cristian Alexandru Boureanu
ARGEȘ
din 30 sep. 2006
până în 4 feb. 2008
Liviu Codîrlă
GALAȚI
din 18 sep. 2007
până în 4 feb. 2008
Dumitru Gheorghe Mircea Coșea
OLT
din 11 feb. 2008
până în 4 feb. 2008
Dan Grigore
IALOMIȚA
din 13 iun. 2005
până în 4 feb. 2008
Marian Hoinaru Mircea Teodor Iustian Corneliu Momanu Viorel Oancea
Marian Hoinaru
IALOMIȚA
din 19 dec. 2006
până în 4 feb. 2008
Mircea Teodor Iustian
CONSTANȚA
din 19 dec. 2006
până în 4 feb. 2008
Corneliu Momanu
VRANCEA
din 19 dec. 2006
până în 4 feb. 2008
Viorel Oancea
TIMIȘ
din 19 dec. 2006
până în 4 feb. 2008
Dumitru Pardău Marian Sorin Paveliu Florin Aurelian Popescu Vasile Pruteanu
Dumitru Pardău
SUCEAVA
din 19 dec. 2006
până în 4 feb. 2008
Marian Sorin Paveliu
GORJ
din 19 dec. 2006
până în 4 feb. 2008
Florin Aurelian Popescu
DÂMBOVIȚA
din 19 dec. 2006
până în 4 feb. 2008
Vasile Pruteanu
NEAMȚ
din 19 dec. 2006
până în 4 feb. 2008
Gabriel Sandu Ion Stoica Cornel Știrbeț Raluca Turcan
Gabriel Sandu
BRĂILA
din 19 dec. 2006
până în 4 feb. 2008
Ion Stoica
GORJ
din 31 ian. 2005
până în 4 feb. 2008
Cornel Știrbeț
SIBIU
din 19 dec. 2006
până în 4 feb. 2008
Raluca Turcan
SIBIU
din 30 sep. 2006
până în 4 feb. 2008
Petre Ungureanu Claudius Mihail Zaharia Dragoș Ujeniuc Marin Diaconescu
Petre Ungureanu
VÂLCEA
din 19 dec. 2006
până în 4 feb. 2008
Claudius Mihail Zaharia
BUCUREȘTI
din 19 dec. 2006
până în 4 feb. 2008
Dragoș Ujeniuc
GIURGIU
din 19 dec. 2006
până în 5 feb. 2008
Marin Diaconescu
OLT
din 4 dec. 2007
până în 8 sep. 2008
Dorin-Liviu Nistoran Nati Meir
Dorin-Liviu Nistoran
CĂLĂRAȘI
din 4 dec. 2007
până în 16 sep. 2008
Nati Meir
TULCEA
din 19 iun. 2007
până în 1 noi. 2008

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București sâmbătă, 17 noiembrie 2018, 0:00
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro