Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 1996-2000 > Senatul > Grupuri > PDSR Versiunea pentru printare

Grupul parlamentar al Partidului Democrației Sociale din România

 Functia Nume si prenumeMembru din
1. Lider Iliescu Ion
2. Vicelideri Maior Liviu
3.   Predescu Ion
4. Secretari Matetovici Mihai
5. Membri Apostolache Victor
6.   Avarvarei Ioan
7.   Avram Gheorghe
8.   Bădulescu Doru Laurian
9.   Bold Ion
10.   Chiriacescu Sergiu
11.   Cozmâncă Octav
12.   Doandeș Petra 5 sep. 2000
13.   Gaiță Doru
14.   Gherman Oliviu
15.   Ilie Aurel-Constantin
16.   Ion Vasile
17.   Marin Dan Stelian
18.   Nicolaescu Sergiu-Florin
19.   Ninosu Petre
20.   Opriș Octavian
21.   Petrescu Mihai
22.   Platică-Vidovici Ilie
23.   Popa Virgil
24.   Popescu Dan-Mircea
25.   Popescu Virgil
26.   Predilă Marin
27.   Prisăcaru Ghiorghi
28.   Sava Constantin
29.   Sersea Nicolae
30.   Solcanu Ion
31.   Stănoiu Rodica Mihaela
32.   Ștefan Viorel 19 dec. 1996
33.   Tărăcilă Doru Ioan
34.   Timofte Alexandru-Radu
35.   Văcaru Vasile
36.   Văcăroiu Nicolae

Fosti membri ai grupului:

  Nume si prenumePartidMembru pâna
1. Burtea Marcu PDSR 28 iun. 2000
2. Dima Emil Indep. 27 mar. 1999
3. Dumitrașcu Gheorghe Indep. 19 sep. 2000
4. Durbacă Eugen PDSR 9 dec. 1996
5. Marcu Ion Indep. 25 iun. 1997
6. Meleșcanu Teodor Viorel Indep. 21 iun. 1997
7. Preda Elena Indep. 2 iul. 1997

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București marți, 14 august 2018, 13:40
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro