Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 2000-2004 > Camera Deputaților > Grupuri > PRM Versiunea pentru printare

Grupul parlamentar al Partidului România Mare

 Functia Nume si prenumeMembru din
1. Lider Bolcaș Lucian Augustin
2. Vicelideri Merce Ilie
3.   Moiș Văsălie
din 5 feb. 2001
4.   Purceld Octavian-Mircea
din 5 feb. 2001
5.   Stanciu Anghel
6. Secretari Apostolescu Maria
7.   Crișan Emil
din 1 sep. 2004
8. Membri Abiței Ludovic
9.   Arghezi Mitzura Domnica
10.   Ariton Gheorghe
11.   Baban Ștefan
12.   Bălăeț Mitică
13.   Băncescu Ioan 3 dec. 2002
14.   Bâldea Ioan
15.   Boboc Alexe 1 sep. 2004
16.   Brudașcu Dan
17.   Bucur Constantin
18.   Buga Florea
19.   Buruiană Aprodu Daniela
20.   Buzea Cristian Valeriu
21.   Ciontu Corneliu
22.   Ciuceanu Radu
23.   Dinu Gheorghe
24.   Dolănescu Ion
25.   Dragomir Dumitru
26.   Duțu Constantin
27.   Enescu Nicolae
28.   Eserghep Gelil
29.   Grădinaru Nicolae 1 sep. 2003
30.   Hogea Vlad Gabriel
31.   Ifrim Mircea
32.   Ionel Viorel 29 iun. 2004
33.   Ionescu Costel Marian
34.   Ionescu Daniel
35.   Ionescu Mihaela
36.   Ionescu Smaranda Eugenia
37.   Iriza Marius 5 feb. 2002
38.   Jipa Florina Ruxandra
39.   Lari-Iorga Leonida
40.   Leonăchescu Nicolae
41.   Loghin Irina
42.   Magheru Paul
43.   Mardari Ludovic
44.   Mărăcineanu Adrian
45.   Miclea Ioan
46.   Mincu Iulian
47.   Mircea Costache
48.   Mînzînă Ion
49.   Mocioi Ion
50.   Moisescu George Dumitru
51.   Moisoiu Adrian
52.   Nădejde Vlad-George 2 feb. 2004
53.   Palade Doru Dumitru
54.   Pășcuț Ștefan 6 feb. 2001
55.   Petruș Octavian Constantin 15 dec. 2003
56.   Pleșa Eugen Lucian
57.   Popa Constanța
58.   Popescu Costel-Eugen 22 oct. 2001
59.   Pribeanu Gheorghe
60.   Puzdrea Dumitru
61.   Rus Emil
62.   Sadici Octavian
63.   Satnoianu Tănase 1 sep. 2004
64.   Saulea Dănuț Neculai
65.   Stoian Mircea 18 ian. 2001
66.   Șnaider Paul
67.   Tudor Marcu
68.   Vasilescu Lia Olguța
69.   Vasilescu Nicolae
70.   Vâlva Melania 1 sep. 2004

Fosti membri ai biroului grupului:

 Functia Nume si prenume
1. Vicelideri Leonăchescu Nicolae
până în 5 feb. 2001
2.   Maior Dorin Lazăr
din 5 feb. 2001 - până în 17 mai 2001
3.   Neacșu Ilie
până în 5 feb. 2001
4. Secretari Ștefănescu Codrin
până în 17 mai 2001
5.   Vasilescu Nicolae
până în 1 sep. 2004

Fosti membri ai grupului:

  Nume si prenumePartidMembru pâna
1. Andrei Zeno PRM 23 dec. 2001
2. Avram Costel PRM 10 ian. 2001
3. Bogea Angela PRM 9 iul. 2004
4. Bucur Mircea PSD 17 mai 2001
5. Cherescu Pavel PUR-SL 5 feb. 2002
6. Cojocaru Nicu Indep. 25 sep. 2001
7. Comănici Radu PRM 18 dec. 2000
8. Creț Nicoară PSD 27 feb. 2002
9. Florescu Nicolae-Doru PRM 9 oct. 2001
10. Holtea Iancu PRM 25 iun. 2004
11. Lăpădat Ștefan Indep. 26 oct. 2004
12. Maior Dorin Lazăr PSD 17 mai 2001
13. Meșca Sever Indep. 25 feb. 2002
14. Moraru Constantin Florentin Indep. 7 feb. 2002
15. Năstase Ioan Mihai Indep. 11 sep. 2001
16. Neacșu Ilie Indep. 25 feb. 2002
17. Păduroiu Valentin PSD 17 mai 2001
18. Predică Vasile Indep. 5 feb. 2002
19. Rădulescu Grigore Emil PRM 5 iul. 2004
20. Sonea Ioan Indep. 28 iun. 2004
21. Stanciu Zisu PSD 12 iun. 2001
22. Ștefănescu Codrin PSD 17 mai 2001
23. Ștefănoiu Luca PSD 13 feb. 2001
24. Tunaru Raj-Alexandru Indep. 12 dec. 2001
25. Vasilescu Valentin Indep. 23 feb. 2004
26. Vișinescu Marinache PRM 18 iul. 2004

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București joi, 16 august 2018, 17:11
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro