Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 1992-1996 > Camera Deputaților > Grupuri > Socialist Versiunea pentru printare

Grupul parlamentar socialist

Fosti membri ai biroului grupului:

 Functia Nume si prenume
1. Lider Mohora Tudor
până în 6 feb. 1995
2.   Șomîcu Simion Silviu
din 6 feb. 1995 - până în 10 sep. 1996

Fosti membri ai grupului:

  Nume si prenumeMembru dinMembru pâna
1. Bălăeț Mitică 10 sep. 1996
2. Dănilă Fănică 10 sep. 1996
3. Drăghiea Nicolae 6 feb. 1995
4. Drăguț Dumitru 10 sep. 1996
5. Fițion Gheorghe 10 sep. 1996
6. Hoară Constantin Emil 10 sep. 1996
7. Lungu Marin 10 sep. 1996
8. Mohora Tudor 6 feb. 1995
9. Părăluță Mihail 10 sep. 1996
10. Popescu Costel-Eugen 4 sep. 1995 10 sep. 1996
11. Răban Grigore 6 feb. 1995
12. Rotaru Constantin 10 sep. 1996
13. Șomîcu Simion Silviu 10 sep. 1996
14. Viziru Mihail 4 sep. 1995

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București joi, 12 decembrie 2019, 5:53
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro