Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 2016-prezent > Camera Deputaților > Grupuri > USR Versiunea pentru printare

Grupul parlamentar al Uniunii Salvați România

 Functia Nume si prenumeMembru din
1. Lider Seidler Cristian-Gabriel
din 27 iun. 2017
2. Vicelideri Barna Ilie Dan
3.   Chichirău Cosette-Paula
din 1 feb. 2017
4.   Cosma Lavinia-Corina
din 1 sep. 2017
5.   Dobrovie Matei-Adrian
din 1 sep. 2017
6.   Drulă Cătălin
7.   Ghinea Cristian
din 1 sep. 2017
8.   Rodeanu Bogdan-Ionel
din 1 sep. 2017
9.   Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel
din 1 sep. 2017
10. Secretari Botez Mihai-Cătălin
din 1 sep. 2017
11.   Pop Tudor Rareș
din 1 sep. 2017
12. Membri Benga Tudor - Vlad
13.   Bîzgan-Gayral Oana-Mioara
14.   Bulai Iulian
15.   Dan Nicușor Daniel
16.   Dehelean Silviu
17.   Dohotaru Adrian-Octavian
18.   Duruș Vlad-Emanuel
19.   Ion Stelian-Cristian
20.   Iurișniți Cristina-Ionela
21.   Lupescu Dumitru
22.   Moșteanu Liviu-Ionuț
23.   Năsui Claudiu-Iulius-Gavril
24.   Popescu Nicolae-Daniel 19 apr. 2017
25.   Prisnel Adrian-Claudiu
26.   Prună Cristina-Mădălina
27.   Rădulescu Dan-Răzvan
28.   Ungureanu Emanuel-Dumitru
29.   Vlad Sergiu Cosmin
30.   Zainea Cornel

Fosti membri ai biroului grupului:

 Functia Nume si prenume
1. Lider Dan Nicușor Daniel
până în 27 iun. 2017
2. Vicelideri Seidler Cristian-Gabriel
până în 27 iun. 2017
3. Secretari Cosma Lavinia-Corina
până în 1 sep. 2017
4.   Năsui Claudiu-Iulius-Gavril
din 1 feb. 2017 - până în 1 sep. 2017

Fosti membri ai grupului:

  Nume si prenumePartidMembru pâna
1. Costescu Manuel USR 3 mar. 2017

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București marți, 17 octombrie 2017, 14:10
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro