Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 2004-2008 > Camera Deputaților > Grupuri > PRM Versiunea pentru printare

Grupul parlamentar al Partidului România Mare

 Functia Nume si prenumeMembru din
1. Lider Purceld Octavian-Mircea
din 4 feb. 2008
2. Vicelideri Stănescu Cristian
din 3 sep. 2008
3.   Merce Ilie
4. Secretari Fârșirotu Vladimir Mircea
din 1 feb. 2006
5. Membri Avram Dumitru
6.   Baban Ștefan
7.   Bolcaș Lucian Augustin
8.   Buciu Angela
9.   Buzea Cristian Valeriu
10.   Diaconescu Marin 8 sep. 2008
11.   Furo Iuliu Ioan
12.   Iriza Marius
13.   Magheru Paul
14.   Mărculeț Petrescu Mira Anca Victoria
15.   Mătușa Tudor
16.   Moisoiu Adrian
17.   Popeangă Petre
18.   Rus Ioan Aurel
19.   Sasu Ion 30 sep. 2008
20.   Tudor Marcu
21.   Zamfirescu Dan Dumitru

Fosti membri ai biroului grupului:

 Functia Nume si prenume
1. Lider Bolcaș Lucian Augustin
până în 5 sep. 2005
2.   Mînzînă Ion
din 10 oct. 2005 - până în 15 oct. 2007
3.   Popeangă Petre
din 5 sep. 2005 - până în 10 oct. 2005
4.   Rus Ioan Aurel
din 15 oct. 2007 - până în 4 feb. 2008
5. Vicelideri Mircea Costache
din 4 feb. 2008 - până în 3 sep. 2008
6.   Mînzînă Ion
din 5 sep. 2005 - până în 10 oct. 2005
7.   Purceld Octavian-Mircea
până în 4 feb. 2008
8.   Stanciu Anghel
până în 6 iun. 2005
9. Secretari Fârșirotu Vladimir Mircea
până în 5 sep. 2005

Fosti membri ai grupului:

  Nume si prenumePartidMembru dinMembru pâna
1. Almășan Liviu PDL 13 iun. 2005
2. Brînză William Gabriel PDL 6 iun. 2005
3. Buruiană Aprodu Daniela Indep. 4 dec. 2007
4. Cantaragiu Bogdan PDL 6 iun. 2005
5. Călian Petru PDL 1 feb. 2006
6. Ciocâlteu Alexandru PDL 13 iun. 2005
7. Ciontu Corneliu PC 6 iun. 2005
8. Cocrea Olguța Indep. 1 feb. 2005
9. Codîrlă Liviu PDL 18 sep. 2007
10. Diaconescu Marin PRM 15 mai 2006 4 dec. 2007
11. Dragomir Dumitru Indep. 3 sep. 2008
12. Dumitriu Dragoș Petre PC 11 mai 2007
13. Eserghep Gelil PC 3 sep. 2008
14. Giurgiu Mircia Indep. 1 feb. 2005
15. Grigore Dan PC 13 iun. 2005
16. Hogea Vlad Gabriel PC 3 oct. 2006
17. Ifrim Mircea PNL 4 noi. 2008
18. Ionescu Daniel PDL 6 iun. 2005
19. Jipa Florina Ruxandra PSD 26 sep. 2008
20. Lari-Iorga Leonida Indep. 19 ian. 2006
21. Liga Dănuț PDL 9 mai 2005
22. Meir Nati Indep. 11 apr. 2005
23. Mircea Costache PC 3 sep. 2008
24. Mînzînă Ion PC 3 sep. 2008
25. Mocănescu Coloros Dan Constantin Indep. 1 feb. 2005
26. Nițulescu Teodor PC 12 iun. 2006 30 oct. 2006
27. Ovidenie Costel Indep. 1 feb. 2005
28. Puzdrea Dumitru PDL 13 iun. 2005
29. Stanciu Anghel PSD 6 iun. 2005
30. Stoica Ion PDL 1 feb. 2005
31. Vasilescu Lia Olguța PSD 4 feb. 2008

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București duminică, 23 septembrie 2018, 17:00
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro