Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 2016-prezent > Camera Deputaților > Grupuri > USR Versiunea pentru printare

Grupul parlamentar al Uniunii Salvați România

 Functia Nume si prenumeMembru din
1. Lider Barna Ilie Dan
din 3 sep. 2018
2. Vicelideri Benga Tudor - Vlad
din 1 feb. 2018
3.   Dehelean Silviu
din 3 sep. 2018
4.   Drulă Cătălin
5.   Duruș Vlad-Emanuel
din 1 feb. 2018
6.   Ion Stelian-Cristian
din 3 sep. 2018
7.   Moșteanu Liviu-Ionuț
din 3 sep. 2018
8.   Prisnel Adrian-Claudiu
din 3 sep. 2018
9.   Prună Cristina-Mădălina
din 1 feb. 2018
10.   Rodeanu Bogdan-Ionel
din 1 sep. 2017
11. Secretari Lupescu Dumitru
din 3 sep. 2018
12.   Zainea Cornel
din 3 sep. 2018
13. Membri Botez Mihai-Cătălin
14.   Bulai Iulian
15.   Chichirău Cosette-Paula
16.   Cosma Lavinia-Corina
17.   Dan Nicușor Daniel
18.   Ghinea Cristian
19.   Iurișniți Cristina-Ionela
20.   Năsui Claudiu-Iulius-Gavril
21.   Pop Tudor Rareș
22.   Popescu Nicolae-Daniel 19 apr. 2017
23.   Rădulescu Dan-Răzvan
24.   Seidler Cristian-Gabriel
25.   Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel
26.   Ungureanu Emanuel-Dumitru
27.   Vlad Sergiu Cosmin

Fosti membri ai biroului grupului:

 Functia Nume si prenume
1. Lider Dan Nicușor Daniel
până în 27 iun. 2017
2.   Năsui Claudiu-Iulius-Gavril
din 1 feb. 2018 - până în 3 sep. 2018
3.   Seidler Cristian-Gabriel
din 27 iun. 2017 - până în 1 feb. 2018
4. Vicelideri Barna Ilie Dan
până în 3 sep. 2018
5.   Chichirău Cosette-Paula
din 1 feb. 2017 - până în 1 feb. 2018
6.   Cosma Lavinia-Corina
din 1 sep. 2017 - până în 3 sep. 2018
7.   Dobrovie Matei-Adrian
din 1 sep. 2017 - până în 3 sep. 2018
8.   Ghinea Cristian
din 1 sep. 2017 - până în 1 feb. 2018
9.   Seidler Cristian-Gabriel
până în 27 iun. 2017
10.   Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel
din 1 sep. 2017 - până în 31 ian. 2018
11. Secretari Botez Mihai-Cătălin
din 1 sep. 2017 - până în 1 feb. 2018
12.   Cosma Lavinia-Corina
până în 1 sep. 2017
13.   Năsui Claudiu-Iulius-Gavril
din 1 feb. 2017 - până în 1 sep. 2017
14.   Pop Tudor Rareș
din 1 sep. 2017 - până în 3 sep. 2018
15.   Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel
din 1 feb. 2018 - până în 3 sep. 2018

Fosti membri ai grupului:

  Nume si prenumePartidMembru pâna
1. Bîzgan-Gayral Oana-Mioara Indep. 20 noi. 2017
2. Costescu Manuel USR 3 mar. 2017
3. Dobrovie Matei-Adrian Indep. 15 oct. 2018
4. Dohotaru Adrian-Octavian Indep. 13 noi. 2017

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București vineri, 14 decembrie 2018, 10:09
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro