Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 2016-prezent > Camera Deputaților > Grupuri > USR Versiunea pentru printare

Grupul parlamentar al Uniunii Salvați România

Ilie Dan Barna
Ilie Dan Barna
USR
Lider
din 3 sep. 2018
Tudor - Vlad Benga Silviu Dehelean Cătălin Drulă Vlad-Emanuel Duruș
Tudor - Vlad Benga
USR
Vicelider
din 1 feb. 2018
Silviu Dehelean
USR
Vicelider
din 3 sep. 2018
Cătălin Drulă
USR
Vicelider
Vlad-Emanuel Duruș
USR
Vicelider
din 1 feb. 2018
Stelian-Cristian Ion Liviu-Ionuț Moșteanu Adrian-Claudiu Prisnel Cristina-Mădălina Prună
Stelian-Cristian Ion
USR
Vicelider
din 3 sep. 2018
Liviu-Ionuț Moșteanu
USR
Vicelider
din 3 sep. 2018
Adrian-Claudiu Prisnel
USR
Vicelider
din 3 sep. 2018
Cristina-Mădălina Prună
USR
Vicelider
din 1 feb. 2018
Bogdan-Ionel Rodeanu
Bogdan-Ionel Rodeanu
USR
Vicelider
din 1 sep. 2017
Dumitru Lupescu Cornel Zainea
Dumitru Lupescu
USR
Secretar
din 3 sep. 2018
Cornel Zainea
USR
Secretar
din 3 sep. 2018
Mihai-Cătălin Botez Iulian Bulai Cosette-Paula Chichirău Lavinia-Corina Cosma
Mihai-Cătălin Botez
USR
Iulian Bulai
USR
Cosette-Paula Chichirău
USR
Lavinia-Corina Cosma
USR
Nicușor Daniel Dan Cristian Ghinea Cristina-Ionela Iurișniți Claudiu-Iulius-Gavril Năsui
Nicușor Daniel Dan
USR
Cristian Ghinea
USR
Cristina-Ionela Iurișniți
USR
Claudiu-Iulius-Gavril Năsui
USR
Tudor Rareș Pop Nicolae-Daniel Popescu Dan-Răzvan Rădulescu Cristian-Gabriel Seidler
Tudor Rareș Pop
USR
Nicolae-Daniel Popescu
USR
Dan-Răzvan Rădulescu
USR
Cristian-Gabriel Seidler
USR
Lucian-Daniel Stanciu-Viziteu Emanuel-Dumitru Ungureanu Sergiu Cosmin Vlad
Lucian-Daniel Stanciu-Viziteu
USR
Emanuel-Dumitru Ungureanu
USR
Sergiu Cosmin Vlad
USR

Fosti membri ai biroului grupului

Nicușor Daniel Dan Claudiu-Iulius-Gavril Năsui Cristian-Gabriel Seidler
Nicușor Daniel Dan
USR
Lider
Claudiu-Iulius-Gavril Năsui
USR
Lider
din 1 feb. 2018
Cristian-Gabriel Seidler
USR
Lider
din 27 iun. 2017
Ilie Dan Barna Cosette-Paula Chichirău Lavinia-Corina Cosma Matei-Adrian Dobrovie
Ilie Dan Barna
USR
Vicelider
Cosette-Paula Chichirău
USR
Vicelider
din 1 feb. 2017
Lavinia-Corina Cosma
USR
Vicelider
din 1 sep. 2017
Matei-Adrian Dobrovie
Indep.
Vicelider
din 1 sep. 2017
Cristian Ghinea Cristian-Gabriel Seidler Lucian-Daniel Stanciu-Viziteu
Cristian Ghinea
USR
Vicelider
din 1 sep. 2017
Cristian-Gabriel Seidler
USR
Vicelider
Lucian-Daniel Stanciu-Viziteu
USR
Vicelider
din 1 sep. 2017
Mihai-Cătălin Botez Lavinia-Corina Cosma Claudiu-Iulius-Gavril Năsui Tudor Rareș Pop
Mihai-Cătălin Botez
USR
Secretar
din 1 sep. 2017
Lavinia-Corina Cosma
USR
Secretar
Claudiu-Iulius-Gavril Năsui
USR
Secretar
din 1 feb. 2017
Tudor Rareș Pop
USR
Secretar
din 1 sep. 2017
Lucian-Daniel Stanciu-Viziteu
Lucian-Daniel Stanciu-Viziteu
USR
Secretar
din 1 feb. 2018

Fosti membri ai grupului

Oana-Mioara Bîzgan-Gayral Manuel Costescu Matei-Adrian Dobrovie Adrian-Octavian Dohotaru
Oana-Mioara Bîzgan-Gayral
Indep.
Manuel Costescu
USR
Matei-Adrian Dobrovie
Indep.
Adrian-Octavian Dohotaru
Indep.

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București luni, 12 noiembrie 2018, 21:47
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro