Grupul parlamentar al Uniunii Salvați România

 Functia Nume si prenumeMembru din
1. Lider Seidler Cristian-Gabriel
din 27 iun. 2017
2. Vicelideri Barna Ilie Dan
3.   Chichirău Cosette-Paula
din 1 feb. 2017
4.   Cosma Lavinia-Corina
din 1 sep. 2017
5.   Dobrovie Matei-Adrian
din 1 sep. 2017
6.   Drulă Cătălin
7.   Ghinea Cristian
din 1 sep. 2017
8.   Rodeanu Bogdan-Ionel
din 1 sep. 2017
9.   Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel
din 1 sep. 2017
10. Secretari Botez Mihai-Cătălin
din 1 sep. 2017
11.   Pop Tudor Rareș
din 1 sep. 2017
12. Membri Benga Tudor - Vlad
13.   Bulai Iulian
14.   Dan Nicușor Daniel
15.   Dehelean Silviu
16.   Duruș Vlad-Emanuel
17.   Ion Stelian-Cristian
18.   Iurișniți Cristina-Ionela
19.   Lupescu Dumitru
20.   Moșteanu Liviu-Ionuț
21.   Năsui Claudiu-Iulius-Gavril
22.   Popescu Nicolae-Daniel 19 apr. 2017
23.   Prisnel Adrian-Claudiu
24.   Prună Cristina-Mădălina
25.   Rădulescu Dan-Răzvan
26.   Ungureanu Emanuel-Dumitru
27.   Vlad Sergiu Cosmin
28.   Zainea Cornel

Fosti membri ai biroului grupului:

 Functia Nume si prenume
1. Lider Dan Nicușor Daniel
până în 27 iun. 2017
2. Vicelideri Seidler Cristian-Gabriel
până în 27 iun. 2017
3. Secretari Cosma Lavinia-Corina
până în 1 sep. 2017
4.   Năsui Claudiu-Iulius-Gavril
din 1 feb. 2017 - până în 1 sep. 2017

Fosti membri ai grupului:

  Nume si prenumePartidMembru pâna
1. Bîzgan-Gayral Oana-Mioara USR 20 noi. 2017
2. Costescu Manuel USR 3 mar. 2017
3. Dohotaru Adrian-Octavian Indep. 13 noi. 2017