Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 2004-2008 > Senatul > Grupuri > UDMR Versiunea pentru printare

Grupul parlamentar al Uniunii Democrate Maghiare din România

 Functia Nume si prenumeMembru din
1. Lider Verestóy Attila
2. Vicelideri Fekete Szabó Andras Levente
din 3 sep. 2007
3. Secretari Szabó Ilona
din 4 feb. 2008
6 sep. 2007
4. Membri Eckstein Kovács Péter
5.   Frunda György
6.   Markó Béla
7.   Németh Csaba
8.   Szabó Károly Ferenc
9.   Szentmiklósi Zoltán-Lajos 28 oct. 2008
10.   Zsombori Vilmos 12 dec. 2007

Fosti membri ai biroului grupului:

 Functia Nume si prenume
1. Vicelideri Pete Ștefan
din 12 sep. 2005 - până în 3 sep. 2007
2.   Szabó Károly Ferenc
până în 12 sep. 2005
3. Secretari Sógor Csaba
până în 3 dec. 2007

Fosti membri ai grupului:

  Nume si prenumePartidMembru pâna
1. Pete Ștefan UDMR 13 oct. 2008
2. Puskás Valentin Zoltán UDMR 13 iul. 2007
3. Sógor Csaba UDMR 3 dec. 2007

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București duminică, 26 mai 2019, 15:58
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro