Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 2008-2012 > Senatul > Grupuri > Prog. Versiunea pentru printare

Grupul parlamentar progresist

 Functia Nume si prenumeMembru din
1. Lider Mihăilescu Petru Șerban
din 1 noi. 2011
22 feb. 2010
2. Vicelideri Chivu Sorin Serioja
din 8 feb. 2010
16 dec. 2009
3. Secretari Cibu Constantin Sever
din 1 noi. 2010
1 sep. 2010
4. Membri Câmpanu Liviu 23 mar. 2011
5.   Chirvăsuță Laurențiu 16 dec. 2009
6.   Crăciun Avram 26 oct. 2011
7.   Dobra Nicolae 24 apr. 2012
8.   Grosu Corneliu 1 feb. 2010
9.   Iordănescu Anghel 28 oct. 2009
10.   Mărcuțianu Ovidius 13 oct. 2009
11.   Nedelcu Vasile 1 feb. 2010
12.   Toma Ion 30 mai 2011

Fosti membri ai biroului grupului:

 Functia Nume si prenumeMembru din
1. Lider Câmpanu Liviu
din 8 feb. 2010 - până în 1 noi. 2010
1 sep. 2009
2. Vicelideri Măgureanu Cezar Mircea
din 8 feb. 2010 - până în 10 apr. 2012
13 oct. 2009
3. Secretari Mărcuțianu Ovidius
din 8 feb. 2010 - până în 1 noi. 2010
13 oct. 2009

Fosti membri ai grupului:

  Nume si prenumePartidMembru dinMembru pâna
1. Câmpanu Liviu Indep. 1 sep. 2009 1 feb. 2011
2. Diaconescu Cristian Indep. 24 feb. 2010 29 mai 2012
3. Ion Vasile Indep. 5 sep. 2011 2 mai 2012
4. Măgureanu Cezar Mircea PSD 13 oct. 2009 10 apr. 2012

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București joi, 26 aprilie 2018, 2:36
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro