Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 2004-2008 > Camera Deputaţilor > Grupuri > UDMR Versiunea pentru printare

Grupul parlamentar al Uniunii Democrate Maghiare din România

 Functia Nume si prenumeMembru din
1. Lider Márton Árpád-Francisc
din 1 feb. 2005
2. Vicelideri Varga Attila
3.   Seres Dénes
din 1 feb. 2005
4. Secretari Máté András-Levente
din 5 feb. 2007
5. Membri Antal István
6.   Asztalos Ferenc
7.   Becsek-Garda Dezső-Kálmán
8.   Bonis Istvan
9.   Borbély László
10.   Erdei Dolóczki István
11.   Haszmann Pál-Péter 13 aug. 2008
12.   Kelemen Atilla-Béla-László
13.   Kelemen Hunor
14.   Kerekes Károly
15.   Király Andrei-Gheorghe
16.   Kónya-Hamar Sándor
17.   Lakatos Petru
18.   Nádudvary Gheorghe Augustin Eugen 13 aug. 2008
19.   Olosz Gergely 8 oct. 2008
20.   Sóki Béla
21.   Szekely Levente Csaba
22.   Toró Tiberiu

Fosti membri ai biroului grupului:

 Functia Nume si prenume
1. Lider Kelemen Atilla-Béla-László
până în 1 feb. 2005
2. Vicelideri Márton Árpád-Francisc
până în 1 feb. 2005
3. Secretari Kovacs Attila
din 1 feb. 2005 - până în 5 feb. 2007

Fosti membri ai grupului:

  Nume si prenumePartidMembru pâna
1. Antal Árpád-András UDMR 3 iul. 2008
2. Kovacs Attila UDMR 10 iul. 2008
3. Tamás Sándor UDMR 3 iul. 2008

Adresa poştală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucureşti luni, 20 noiembrie 2017, 15:36
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro