Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 2008-2012 > Camera Deputaților > Grupuri > Prog. Versiunea pentru printare

Grupul parlamentar progresist

 Funcția Nume și prenumeMembru din
1. Lider Iordache Luminița
din 8 mai 2012
2. Vicelideri Bostan Emil
din 27 mar. 2012
3.   Tabugan Ion
4.   Vasile Aurelia
din 8 mai 2012
20 dec. 2011
5. Secretari Țaga Claudiu
din 27 mar. 2012
6. Purtător de cuvânt Steriu Valeriu-Andrei
7. Membri Barna Maria Eugenia
8.   Ciuhodaru Tudor 3 oct. 2011
9.   Mazilu Constantin
10.   Nicolicea Eugen
11.   Oprea Gabriel
12.   Țurea Răzvan

Foști membri ai biroului grupului:

 Funcția Nume și prenume
1. Lider Nicolicea Eugen
până în 8 mai 2012
2. Vicelideri Iordache Luminița
până în 8 mai 2012
3.   Soporan Vasile Filip
până în 28 feb. 2012
4. Secretari Bostan Emil
până în 27 mar. 2012

Foști membri ai grupului:

  Nume și prenumePartidMembru dinMembru până
1. Boldea Mihail Indep. 3 oct. 2011 19 mar. 2012
2. Frunzulică Doru-Claudian Indep. 1 oct. 2011
3. Morega Dan Ilie Indep. 9 feb. 2012
4. Sârbu Marian Indep. 28 iun. 2012
5. Soporan Vasile Filip Indep. 28 feb. 2012
6. Stan Nicolae PSD 14 sep. 2011
7. Tărâță Culiță Indep. 5 iul. 2012
8. Tița-Nicolescu Gabriel PDL 23 apr. 2012

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București luni, 25 iulie 2016, 18:57
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro