Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 1996-2000 > Camera Deputaților > Grupuri > PUNR Versiunea pentru printare

Grupul parlamentar al Partidului Unității Naționale Române

 Functia Nume si prenume
1. Lider Gavra Ioan
din 2 sep. 1998
2. Vicelideri Secară Gheorghe
din 1 sep. 1999
3.   Vâlcu Mircea
din 1 sep. 1999
4. Membri Chichișan Miron
5.   Drecin Mihai Dorin
6.   Ionescu Nicolae
7.   Lădariu Lazăr
8.   Miclăuș Vasile
9.   Pop Leon Petru
10.   Șteolea Petru
11.   Tabără Valeriu
12.   Țurlea Petre

Fosti membri ai biroului grupului:

 Functia Nume si prenume
1. Lider Tabără Valeriu
până în 11 mar. 1997
2.   Tabără Valeriu
din 2 sep. 1997 - până în 2 sep. 1998
3.   Vâlcu Mircea
din 11 mar. 1997 - până în 2 sep. 1997
4. Vicelideri Drecin Mihai Dorin
din 2 sep. 1997 - până în 1 sep. 1999
5.   Lădariu Lazăr
până în 1 sep. 1999
6.   Secară Gheorghe
până în 2 sep. 1997
7. Secretari Miclăuș Vasile
din 2 sep. 1998 - până în 1 sep. 1999
8.   Raicu Romulus
din 1 sep. 1999 - până în 25 sep. 2000

Fosti membri ai grupului:

  Nume si prenumePartidMembru pâna
1. Bud Nicolae Indep. 1 sep. 1999
2. Dărămuș Nicolae Octavian Indep. 27 apr. 1998
3. Iliescu Valentin Adrian Indep. 18 oct. 1999
4. Matei Vasile Indep. 3 feb. 1998
5. Raicu Romulus Indep. 25 sep. 2000
6. Sonea Ioan Indep. 6 apr. 1998

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București duminică, 19 noiembrie 2017, 17:38
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro