Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 2004-2008 > Camera Deputaților > Grupuri > Minoritati Versiunea pentru printare

Grupul parlamentar al minorităților naționale

 Functia Nume si prenumePartidMembru din
1. Lider Pambuccian Varujan UAR
2. Vicelideri Ibram Iusein UDTR
3.   Longher Ghervazen DOM POLSKI
4. Secretari Grosaru Mircea
din 4 sep. 2006
RO.AS.IT
5. Membri Amet Aledin UDTTMR
6.   Buciuta Ștefan UUR 13 sep. 2005
7.   Dumitrescu Liana AMR
8.   Firczak Gheorghe UCRR
9.   Ganț Ovidiu Victor FDGR
10.   Gvozdenovici Slavomir USR
11.   Ignat Miron CRLR
12.   Manolescu Oana ALAR
13.   Merka Adrian-Miroslav UDSCR
14.   Mircovici Niculae UBBR
15.   Păun Nicolae PRSDR
16.   Radan Mihai UCR
17.   Vainer Aurel FCER
18.   Zisopol Dragoș Gabriel UER 8 sep. 2008

Fosti membri ai biroului grupului:

 Functia Nume si prenume
1. Vicelideri Vainer Aurel
până în 1 feb. 2005
2. Secretari Dumitrescu Liana
până în 4 sep. 2006

Fosti membri ai grupului:

  Nume si prenumePartidMembru pâna
1. Fotopolos Sotiris UER 5 aug. 2008
2. Tcaciuc Ștefan UUR 27 iul. 2005

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București joi, 13 decembrie 2018, 14:51
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro