Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 2000-2004 > Senatul > Grupuri > PD Versiunea pentru printare

Grupul parlamentar al Partidului Democrat

 Functia Nume si prenumeMembru din
1. Lider Petre Maria
din 7 iun. 2003
2. Vicelideri Hanganu Romeo Octavian
din 31 aug. 2004
3. Secretari Filipescu Cornel 31 aug. 2004
4. Membri Dumitru Dan 31 aug. 2004
5.   Pană Aurel
6.   Păcurariu Iuliu
7.   Vasile Radu

Fosti membri ai biroului grupului:

 Functia Nume si prenume
1. Lider Pană Viorel-Marian
până în 7 iun. 2003
2. Vicelideri Păcurariu Iuliu
până în 3 mar. 2004
3. Secretari Pană Aurel
din 1 sep. 2003 - până în 2 feb. 2004
4.   Vela Ion
din 2 feb. 2004 - până în 3 mar. 2004

Fosti membri ai grupului:

  Nume si prenumePartidMembru pâna
1. Bălălău Constantin PD 29 iun. 2004
2. Cristolovean Ioan Indep. 7 iun. 2001
3. Filipaș Avram Indep. 24 mai 2001
4. Marinescu Simona Anamaria Indep. 15 iun. 2001
5. Pană Viorel-Marian Indep. 7 iun. 2003
6. Roman Petre Indep. 16 feb. 2004
7. Vela Ion Indep. 3 mar. 2004
8. Vornicu Sorin Adrian Indep. 30 iul. 2001

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București sâmbătă, 25 mai 2019, 2:06
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro