Curriculum Vitae
Activitate parlamentară
2004-2008 (dep.)
inițiative legislative
întrebări și interpelări
luări de cuvânt în plen
votul electronic
declarație de avere
declarație de interese
 
Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 2004-2008 > Camera Deputaților > Marcela Lavinia Șandru Versiunea pentru printare

Marcela Lavinia ȘANDRU
Sinteza activitatii parlamentare în legislatura 2004-2008

DEPUTAT
aleasa deputat în circumscriptia electorala nr.28 MUREȘ
pe listele Alianței Dreptate și Adevăr PNL-PD
data validarii: 17 decembrie 2004 - HCD nr.36/2004

Formatiunea politica:
PD-Partidul Democrat - până în feb. 2005
 
independent  - din feb. 2005

Grupul parlamentar:
Grupul parlamentar al Partidului Democrat
care se transformă în Grupul parlamentar al Partidului Democrat
în feb-2008
 - până în feb. 2005
Deputat neafiliat - din feb. 2005

Comisii permanente
Comisia pentru cultură, arte, mijloace de informare în masă - Vicepreședinte (până în mar. 2005)

Activitatea parlamentara în cifre:
Luari de cuvânt:7 (în 7 sedinte)
Declaratii politice:1
Propuneri legislative initiate: 13, din care 4 promulgate legi
Întrebari si interpelari: 3

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București sâmbătă, 17 noiembrie 2018, 4:28
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro