Activitate parlamentară
1996-2000 (sen.)
luări de cuvânt în plen
 
Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 1996-2000 > Senatul > Mihail Grama Versiunea pentru printare

Mihail GRAMA
Sinteza activitatii parlamentare în legislatura 1996-2000

SENATOR
ales senator în circumscriptia electorala nr.41 BUCUREȘTI
pe listele Convenției Democrate Române
data încetarii mandatului: 1 octombrie 1999 - decedat
înlocuit de: Victor Clonaru

Formatiunea politica:
 
PNTCD-Partidul Național Țărănesc Creștin Democrat 

Grupul parlamentar:
Grupul parlamentar al Partidului Național Creștin Democrat 

Comisii permanente
Comisia pentru politică externă

Grupuri de prietenie cu Parlamentele altor state:
 Grupul parlamentar de prietenie cu Republica Venezuela - din feb. 1997
 - până în oct. 1999
 Secretar
 Grupul parlamentar de prietenie cu Republica Arabă Egipt - din feb. 1997
 - până în oct. 1999

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București sâmbătă, 23 martie 2019, 18:29
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro