Curriculum Vitae
Activitate parlamentară
2000-2004 (dep.)
inițiative legislative
comisii de mediere
luări de cuvânt în plen
declarație de avere
declarație de interese
 
Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 2000-2004 > Camera Deputaților > Viorel Gheorghiu > Propuneri legislative Versiunea pentru printare

Viorel GHEORGHIU
Propuneri legislative initiate în legislatura 2000-2004

Nr.
crt.
PL înregistrat la Titlu Stadiu
Camera
Deputatilor
Senat
1. 129/10.03.2004 L306/26.04.2004 Propunere legislativă privind declararea ca oraș a comunei Măgurele, județul Ilfov respinsă
definitiv
2. 130/10.03.2004 L307/26.04.2004 Propunere legislativă privind declararea ca oraș a comunei Pantelimon, județul Ilfov respinsă
definitiv
3. 131/10.03.2004 L308/26.04.2004 Propunere legislativă privind declararea ca oraș a comunei Bragadiru, județul Ilfov respinsă
definitiv
4. 132/10.03.2004 L309/26.04.2004 Propunere legislativă privind înființarea comunei Copăceni, județul Ilfov, prin reorganizarea comunei 1 Decembrie respinsă
definitiv
5. 227/17.03.2003 L297/02.07.2003 Propunere legislativă de revizuire a Constituției României Lege 429/2003

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București duminică, 21 octombrie 2018, 21:35
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro