Activitate parlamentară
2004-2008 (sen.)
2000-2004 (sen.)
1996-2000 (sen.)
inițiative legislative
 
Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 1996-2000 > Senatul > Csaba Németh Versiunea pentru printare

NÉMETH Csaba
Sinteza activitatii parlamentare în legislatura 1996-2000

SENATOR
ales senator în circumscriptia electorala nr.15 COVASNA
data validarii: 3 septembrie 1998
înlocuieste pe: Gábor Kozsokár

Formatiunea politica:
 
UDMR-Uniunea Democrată Maghiară din România

Grupul parlamentar:
Grupul parlamentar al Uniunii Democrate Maghiare din România 

Comisii permanente
Comisia pentru muncă, familie și protecție socială (din sep. 1999)
Comisia pentru cultură, artă și mijloace de informare în masă (din sep. 1998)
Comisia pentru sănătate publică (sep. 1998 - sep. 1999)

Activitatea parlamentara în cifre:
Propuneri legislative initiate: 1, din care 1 promulgata lege

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București vineri, 22 februarie 2019, 11:50
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro