Curriculum Vitae
Activitate parlamentară
1992-1996 (dep.)
 
Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 1992-1996 > Camera Deputaților > Gheorghe Fițion Versiunea pentru printare

Gheorghe FIȚION
Sinteza activitatii parlamentare în legislatura 1992-1996

DEPUTAT
ales deputat în circumscriptia electorala nr.42 ILFOV

Formatiunea politica:
 
PSM-Partidul Socialist al Muncii

Grupul parlamentar:
Grupul parlamentar socialist - până în sep. 1996
Deputat neafiliat - din sep. 1996

Comisii permanente
Comisia pentru politică externă (din feb. 2005)
Comisia pentru sănătate și familie (până în feb. 1995)

Comisii permanente comune
Comisia Parlamentului României pentru Integrare Europeană

Alte comisii
Comisia de validare

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București marți, 19 martie 2019, 8:05
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro