Curriculum Vitae
Activitate parlamentară
2000-2004 (dep.)
inițiative legislative
comisii de mediere
întrebări și interpelări
luări de cuvânt în plen
declarație de avere
declarație de interese
 
Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 2000-2004 > Camera Deputaților > Ștefan Giuglea > Propuneri legislative Versiunea pentru printare

Ștefan GIUGLEA
Propuneri legislative initiate în legislatura 2000-2004

Nr.
crt.
PL înregistrat la Titlu Stadiu
Camera
Deputatilor
Senat
1. 79/26.02.2004 L135/26.02.2004 Propunere legislativă privind Statutul deputaților și senatorilor clasată
cf. art.63 alin.5
din Constituția republicată
2. 227/17.03.2003 L297/02.07.2003 Propunere legislativă de revizuire a Constituției României Lege 429/2003
3. 245/25.03.2003 L241/01.04.2004 Propunere legislativă pentru modificarea și completarea art.2 și art.3 din Legea nr.61/1991 pentru sancționarea faptelor de încălcare a unor norme de conviețuire socială, a ordinii și liniștii publice, republicată în M.Of., Partea 1, nr.387/18 august 2000 Lege 265/2004
4. 328/26.05.2004 L622/15.09.2004 Propunere legislativă privind reînființarea comunei Grădina, județul Constanța Lege 438/2004
5. 551/27.09.2001   Propunere legislativă constituirea și utilizarea Fondului Special de Solidaritate pentru construcția de locuințe pentru tineri. respinsă
definitiv
6. 639/08.11.2001 L159/22.03.2002 Propunere legislativă pentru completarea și modificarea Legii privind publicitatea. Lege 283/2002

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București marți, 20 noiembrie 2018, 15:59
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro