Curriculum Vitae
Press releases
Parliamentary activity
2012-2016 (dep.)
legislative initiatives
speaches
voting records
wealth declaration
interest declaration
2008-2012 (dep.)
2004-2008 (dep.)
www.fenechiu.ro
 
You are here: Home page > Legislature 2012-2016 > Chamber of Deputies > Relu Fenechiu > Legislative proposals Versiunea pentru printare

Relu FENECHIU
Legislative proposals initiated in legislature 2012-2016

No. Recording no. Title Status
Ch.of Deputies Senate
1. 12/04.02.2014 L1/04.02.2014 Proiect de Lege pentru abrogarea art.276 din Legea nr.286/2009 privind Codul Penal Lege 159/2014
2.   L233/07.04.2014 Propunere legislativa privind revizuirea Constitutiei Romaniei retrasă
de către Senat
3. 382/02.09.2014 L208/07.04.2014 Propunere legislativa privind administrarea si gestionarea domeniului de nivel superior ".ro " respinsă
definitiv
4. 538/02.12.2013 L136/17.02.2014 Propunere legislativa privind practica elevilor si studentilor respinsă
definitiv

Postal address: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucharest, Romania sunday, 16 june 2019, 13:32
Telephone: +40213160300, +40214141111
E-mail: webmaster@cdep.ro