Curriculum Vitae
Activitate parlamentară
2000-2004 (dep.)
inițiative legislative
comisii de mediere
întrebări și interpelări
moțiuni
luări de cuvânt în plen
declarație de avere
declarație de interese
 
Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 2000-2004 > Camera Deputaților > Mihaela Ionescu > comisii de mediere Versiunea pentru printare

Mihaela IONESCU
Membru în comisiile de mediere ale urmatoarelor initiative legislative

Nr.
crt.
Numarul si data
înregistrarii
Titlu Stadiu
1. 23/01-02-2003  Proiect de Lege privind aprobarea Ordonanței Guvernului nr.23/2003 pentru modificarea și completarea Ordonanței Guvernului nr.20/2002 privind achizițiile publice prin licitații electronice Lege 246/2003
2. 202/11-03-2003  Proiect de Lege privind Statutul Corpului diplomatic și consular al României Lege 269/2003
3. 204/22-03-2001  Proiect de Lege privind semnătura electronică. Lege 455/2001
4. 286/10-05-2001  Proiect de Lege privind prelucrarea datelor cu caracter personal și protecția vieții private în sectorul telecomunicațiilor. Lege 676/2001
5. 292/16-05-2001  Proiect de Lege pentru protecția persoanelor cu privire la prelucrarea datelor cu caracter personal și libera circulație a acestor date. Lege 677/2001
6. 330/07-06-2001  Proiect de Lege privind comerțul electronic. Lege 365/2002
7. 583/11-11-2002  Proiect de Lege privind serviciul universal și drepturile utilizatorilor cu privire la rețelele și serviciile de comunicații electronice. Lege 304/2003
8. 627/06-11-2001  Proiect de Lege privind egalitatea de șanse între femei și bărbați. Lege 202/2002

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București marți, 26 martie 2019, 12:07
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro