Curriculum Vitae
Activitate parlamentară
2004-2008 (dep.)
2000-2004 (dep.)
inițiative legislative
întrebări și interpelări
luări de cuvânt în plen
declarație de avere
declarație de interese
1992-1996 (dep.)
 
Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 2000-2004 > Camera Deputaților > Tudor Mohora Versiunea pentru printare

Tudor MOHORA
Sinteza activitatii parlamentare în legislatura 2000-2004

DEPUTAT
ales deputat în circumscriptia electorala nr.35 SUCEAVA

Membru al Biroului Permanent
în sesiunea parlamentara:sep. - dec. 2004 - Secretar
 feb. - sep. 2004 
 sep. 2003 - feb. 2004 
 feb. - sep. 2003 
 sep. 2002 - feb. 2003 
 feb. - sep. 2002 
 sep. 2001 - feb. 2002 
 feb. - sep. 2001 
 dec. 2000 - ian. 2001 

Formatiunea politica:
PSDR-Partidul Social Democrat Român - până în iun. 2001
PSD-Partidul Social Democrat - din iun. 2001

Grupul parlamentar:
Grupul parlamentar al Partidului Social Democrat 

Alte comisii
Comisia de validare

Grupuri de prietenie cu Parlamentele altor state:
 Grupul parlamentar de prietenie cu Republica Coreea 
 Grupul parlamentar de prietenie cu Arabia Saudită 
 Grupul parlamentar de prietenie cu Republica Federală Germania 

Activitatea parlamentara în cifre:
Luari de cuvânt:73 (în 61 sedinte)
Declaratii politice:19 (din care 18 consemnate conform materialului depus la secretariatul de sedinta)
Propuneri legislative initiate: 6, din care 3 promulgate legi
Întrebari si interpelari: 3

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București luni, 23 octombrie 2017, 3:34
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro