Curriculum Vitae
Activitate parlamentară
1996-2000 (dep.)
inițiative legislative
întrebări și interpelări
luări de cuvânt în plen
 
Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 1996-2000 > Camera Deputaților > Traian Sabău > Propuneri legislative Versiunea pentru printare

Traian SABĂU
Propuneri legislative initiate în legislatura 1996-2000

Nr.
crt.
PL înregistrat la Titlu Stadiu
Camera
Deputatilor
Senat
1. 63/27.02.1998   Propunere legislativă privind protecția fondului piscicol, pescuitul și acvacultura. clasată cu prevederi
preluate de
Pl nr.80/1997
2. 86/24.03.1998 L102/29.04.1998 Propunere legislativă privind proclamarea Zilei Imnului Național al României. Lege 99/1998
3. 367/10.11.1998 L67/24.02.1999 Propunere legislativă pentru modificarea art.21 din Legea nr.215/1997 privind Casa Socială a Constructorilor. respinsă
definitiv

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București luni, 22 aprilie 2019, 23:01
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro