Curriculum Vitae
Activitate parlamentară
2004-2008 (dep.)
1990-1992 (sen.)
 
Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 1990-1992 > Senatul > Iosif Dan Versiunea pentru printare

Iosif DAN
Sinteza activitatii parlamentare în legislatura 1990-1992

SENATOR
ales senator în circumscriptia electorala nr.19 GIURGIU
data validarii: 18 iunie 1990

Membru al Biroului Permanent
în sesiunea parlamentara:sep. - oct. 1992 - Secretar
 feb. - aug. 1992 
 iun. 1990 - feb. 1992 

Formatiunea politica:
 
FSN-Frontul Salvării Naționale

Grupul parlamentar:
Grupul parlamentar al Frontului Salvării Naționale 

Grupuri de prietenie cu Parlamentele altor state:
 Grupul parlamentar de prietenie cu Regatul Belgiei 
 Grupul parlamentar de prietenie cu Canada 

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București luni, 15 octombrie 2018, 20:11
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro