Activitate parlamentară
1992-1996 (dep.)
întrebări și interpelări
 
Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 1992-1996 > Camera Deputaților > Mircea Mușat Versiunea pentru printare

Mircea MUȘAT
Sinteza activitatii parlamentare în legislatura 1992-1996

DEPUTAT
ales deputat în circumscriptia electorala nr.8 BRAȘOV
data încetarii mandatului: 29 noiembrie 1994 - decedat
înlocuit de: Florea Danciu

Membru al Biroului Permanent
în sesiunea parlamentara:sep. - dec. 1994 - Secretar
 feb. - iun. 1994 
 sep. - dec. 1993 
 feb. - iun. 1993 
 oct. - dec. 1992 

Formatiunea politica:
 
PRM-Partidul România Mare 

Grupul parlamentar:
Grupul parlamentar al Partidului România Mare - până în noi. 1994

Activitatea parlamentara în cifre:
Întrebari si interpelari: 1

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București duminică, 15 septembrie 2019, 12:52
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro