Curriculum Vitae
Parliamentary activity
2008-2012 (dep.)
legislative initiatives
questions & interpellations
motions
speaches
voting records
wealth declaration
interest declaration
2004-2008 (dep.)
www.bogdanolteanu.ro
 
You are here: Home page > Legislature 2008-2012 > Chamber of Deputies > Bogdan Olteanu > motions Versiunea pentru printare

Bogdan OLTEANU
Motions in legislature 2008-2012

Nr.
crt.
TITLU INIȚIATORI NR./DATA ÎNREG. REZULTAT FIȘIER
1. Educația sub cenzura Ecaterinei Andronescu - istoria se repetă Grupul parlamentar al Partidului Național Liberal 1 / 17-02-2009 suspendată
2. Educația sub cenzura Ecaterinei Andronescu - istoria se repetă Grupul parlamentar al Partidului Național Liberal 2 / 15-04-2009 respinsa
3. Agricultura și dezvoltarea rurală - spre dezastru Grupul parlamentar al Partidului Național Liberal 3 / 27-04-2009 respinsă
4. Marea păcăleală PDL-PSD 124 senatori și deputați PNL și UDMR 1 / 04-05-2009 respinsă
5. Dumneavoastră ați promis, noi plătim. Spuneți-ne adevărul! Grupurile parlamentare ale PNL și UDMR 4 / 10-06-2009 respinsă
6. Noul FSN a trântit cercetării românești ușa în nas Grupul parlamentar al Partidului Național Liberal 5 / 15-06-2009 respinsă
7. Guvernul PDL-PSD a hotarat:"Decat munca fara rost, mai bine putin si prost" deputați și senatori PNL, UDMR 2 / 17-09-2009 respinsă
8. 11 împotriva României deputați și senatori PNL, UDMR 3 / 06-10-2009 adoptată


Postal address: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucharest, Romania monday, 18 march 2019, 18:47
Telephone: +40213160300, +40214141111
E-mail: webmaster@cdep.ro