Curriculum Vitae
Activitate parlamentară
2004-2008 (dep.)
inițiative legislative
întrebări și interpelări
moțiuni
luări de cuvânt în plen
votul electronic
 
Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 2004-2008 > Camera Deputaților > Dorin-Liviu Nistoran > Propuneri legislative Versiunea pentru printare

Dorin-Liviu NISTORAN
Propuneri legislative initiate în legislatura 2004-2008

Nr.
crt.
PL înregistrat la Titlu Stadiu
Camera
Deputatilor
Senat
1. 42/06.02.2006 L273/2006 Propunere legislativă privind reînființarea comunei Crivăț, județul Călărași Lege 239/2006
2. 170/15.03.2006 L640/2005 Proiect de Lege privind înființarea centrelor de informare și consultanță pentru tineri Lege 333/2006
3. 171/15.03.2006 L639/2005 Propunere legislativă "Legea Tinerilor" respinsa
definitiv
4. 192/22.03.2006 L641/2005 Proiect de Lege privind sprijinul acordat investitorilor pentru construirea căminelor studențești private Lege 201/2006
5. 392/26.09.2005 L625/2005 Propunere legislativă privind modificarea art.10, alin.(1) literele a) și b) din Legea nr.128 din 12 iulie 1997 privind Statutul personalului didactic respinsa
definitiv
6. 453/10.05.2006 L301/2006 Propunere legislativă "Legea Fondului Național pentru Tineri" respinsa
definitiv
7. BP706/09.09.2008 B450/18.09.2008 Propunere legislativă cu privire la activitățile de lansare și operare a obiectelor spațiale la Senat

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti duminică, 28 noiembrie 2021, 2:14
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro