Curriculum Vitae
Activitate parlamentară
2004-2008 (dep.)
inițiative legislative
moțiuni
luări de cuvânt în plen
votul electronic
declarație de avere
declarație de interese
2000-2004 (dep.)
 
Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 2004-2008 > Camera Deputaților > Dumitru Dragomir Versiunea pentru printare

Dumitru DRAGOMIR
Sinteza activitatii parlamentare în legislatura 2004-2008

DEPUTAT
ales deputat în circumscripția electorală nr.40 VÂLCEA
data validarii: 17 decembrie 2004 - HCD nr.36/2004

Formațiunea politică:
PRM-Partidul România Mare - până în sep. 2008
 
independent  - din sep. 2008

Grupul parlamentar:
Grupul parlamentar al Partidului România Mare - până în sep. 2008
Deputat neafiliat - din sep. 2008

Comisii permanente
Comisia pentru industrii și servicii

Grupuri de prietenie cu Parlamentele altor state:
 Grupul parlamentar de prietenie cu Republica Cipru - din dec. 2007 Președinte

Activitatea parlamentara în cifre:
Luări de cuvânt:11 (în 9 ședințe)
Propuneri legislative initiate: 29
Motiuni: 3

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București luni, 28 iulie 2014, 7:11
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro