Curriculum Vitae
Activitate parlamentară
2008-2012 (dep.)
inițiative legislative
moțiuni
luări de cuvânt în plen
votul electronic
declarație de avere
declarație de interese
 
Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 2008-2012 > Camera Deputaților > Dan Păsat Versiunea pentru printare

Dan PĂSAT
Sinteza activitatii parlamentare în legislatura 2008-2012

DEPUTAT
ales deputat în circumscripția electorală nr.19 GIURGIU, colegiul uninominal nr.3

Formațiunea politică:
PNL-Partidul Național Liberal - până în oct. 2009
 
independent  - din oct. 2009
 - până în feb. 2010
PDL-Partidul Democrat Liberal - din feb. 2010

Grupul parlamentar:
Grupul parlamentar al Partidului Național Liberal - până în oct. 2009
Grupul parlamentar al Partidului Democrat-Liberal - din oct. 2009
 - până în noi. 2009
  - din feb. 2010

Comisii permanente
Comisia pentru politică economică, reformă și privatizare

Grupuri de prietenie cu Parlamentele altor state:
 Grupul parlamentar de prietenie cu Republica Croația - din mar. 2010
 Grupul parlamentar de prietenie cu Republica Letonia - din mar. 2010

Activitatea parlamentara în cifre:
Luări de cuvânt:3 (în 3 ședințe)
Propuneri legislative initiate: 8
Motiuni: 8

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București joi, 25 august 2016, 19:40
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro