Curriculum Vitae
Activitate parlamentară
2004-2008 (dep.)
inițiative legislative
comisii de mediere
moțiuni
luări de cuvânt în plen
votul electronic
declarație de avere
declarație de interese
 
Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 2004-2008 > Camera Deputaților > Corneliu Momanu > Propuneri legislative Versiunea pentru printare

Corneliu MOMANU
Propuneri legislative initiate în legislatura 2004-2008

Nr.
crt.
PL înregistrat la Titlu Stadiu
Camera
Deputatilor
Senat
1. 282/23.04.2007 L123/2007 Propunere legislativă pentru modificarea și completarea Legii nr.325 din 14 iulie 2006 privind serviciului public de alimentare cu energie termică respinsa
definitiv
2. 462/11.06.2007 L231/2007 Proiect de Lege privind promovarea aplicării strategiilor de management de proiect la nivelul unităților administrativ-teritoriale județene și locale Lege 339/2007
3. 529/07.06.2006 L288/2006 Proiect de Lege privind modificarea Legii nr.544/2001 privind liberul acces la informațiile de interes public Lege 371/2006
4. 575/10.09.2007 L447/2007 Propunere legislativă pentru modificarea și completarea Legii nr. 38/2003 respinsa
definitiv
5. 598/18.09.2007 L450/2007 Propunere legislativă pentru modificarea și completarea Legii nr. 571/2003 privind Codul fiscal respinsa
definitiv
6. 787/01.11.2006 L989/2006 Propunere legislativă pentru modificarea și completarea Legii nr.215/2001 privind administrația publică locală respinsa
definitiv
7. 931/04.12.2006 L662/2006 Propunere legislativă privind profesiile liberale respinsa
definitiv
8. BP613/25.06.2008 B421/09.09.2008 Propunere legislativă pentru acordarea unor burse de studiu lunare studenților români ERASMUS la Senat
9. BP825/06.10.2008 B525/13.10.2008 Propunere legislativă privind completarea Legii nr.13 din 9 ianuarie 2007 energiei electrice la Senat

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București duminică, 5 iulie 2020, 21:11
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro