Curriculum Vitæ
Activité parlementaire
1996-2000 (dep.)
initiatives legislatives
questions et interpellations
discours
 
Vous êtes ici: Home > Législature 1996-2000 > Chambre des Députés > Liviu Spataru > Propositions législatives Versiunea pentru printare

Liviu SPATARU
Propositions legislatives lancees dans la legislature 1996-2000

No. No. d'enregistrement Titre Statut
Ch.des Députés Senate
1. 183/12.04.2000   Propunere legislativa privind modificarea si completarea Legii sponsorizarii nr.32/1994 clasata
cf. art.60 alin.5
din Constitutie
2. 184/12.04.2000   Propunere legislativa privind modificarea si completarea Ordonantei de urgenta a Guvernului nr.17/2000 privind stabilirea unor masuri pentru stimularea in tara a specialistilor tineri. respinsa
definitiv
3. 334/28.10.1997   Propunere legislativa privind completarea Legii nr.73 din 12 iulie 1996. respinsa
definitiv
4. 407/08.12.1998 L434/2001 Propunere legislativa privind acordarea titlului de Oras Martir, municipiului Resita. Lege 690/2001
5. 455/10.11.1999   Propunere legislativa privind majorarea alocatiei de stat pentru copii si a alocatiei suplimentare pentru familiile cu copii. clasata
cf. art.60 alin.5
din Constitutie

Adresse postale: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucarest, Roumanie jeudi, 9 décembre 2021, 5:52
Téléphone: +40213160300, +40214141111
E-mail: webmaster@cdep.ro