Curriculum Vitae
Activitate parlamentară
2004-2008 (dep.)
inițiative legislative
întrebări și interpelări
luări de cuvânt în plen
votul electronic
2000-2004 (dep.)
Legături:
www.legeatineretului.ro
 
Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 2004-2008 > Camera Deputaților > Romeo Marius Raicu > Întrebari si interpelari Versiunea pentru printare

Romeo Marius RAICU
Întrebari si interpelari adresate Guvernului în legislatura 2004-2008

  1. Întrebarea nr.13A/10-02-2005
    Dacă la Asociațiile de Proprietari le sunt aplicate prevederile HG 2185/2004.

  2. Întrebarea nr.14A/15-02-2005
    Referitor la stadiul aplicării Legii 15/2003 privind sprijinul acordat tinerilor pentru construirea unei locuințe.

  3. Întrebarea nr.50A/08-03-2005
    Criza medicamentelor compensate.

  4. Întrebarea nr.391A/21-06-2005
    Eliberarea medicamentelor gratuite.

  5. Întrebarea nr.392A/21-06-2005
    Intrarea în vigoare a Acordului dintre România și Spania privind recunoașterea reciprocă a permiselor de conducere auto ale cetățenilor români și spanioli în scopul preschimbării, semnat la București la 1 septembrie 2004.

  6. Întrebarea nr.432A/07-09-2005
    Referitor la unele sesizări ale cetățenilor.

  7. Întrebarea nr.433A/07-09-2005
    Referitor la unele sesizări ale cetățenilor.

  8. Întrebarea nr.562A/11-10-2005
    Referitor la punerea în aplicare a Legii 341/2004.

  9. Întrebarea nr.564A/11-10-2005
    Care este actul normativ care reglementează activitatea compartimentelor de așa zisă investigare fiscală și antifraudă din cadrul ANAF?

  10. Întrebarea nr.607A/19-10-2005
    Referitor la strategia Ministerului Finanțelor.

  11. Întrebarea nr.608A/19-10-2005
    Referitor la stadiul Statutului Comisarului Gărzii Financiare.

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti luni, 23 mai 2022, 23:03
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro