Curriculum Vitae
Parliamentary activity
2004-2008 (dep.)
legislative initiatives
questions & interpellations
speaches
voting records
2000-2004 (dep.)
Links:
www.legeatineretului.ro
 
You are here: Home page > Legislature 2004-2008 > Chamber of Deputies > Romeo Marius Raicu > Q & I Versiunea pentru printare

Romeo Marius RAICU
Questions & interpellations in legislature 2004-2008

  1. Question no.13A/10-02-2005
    Dacă la Asociațiile de Proprietari le sunt aplicate prevederile HG 2185/2004.

  2. Question no.14A/15-02-2005
    Referitor la stadiul aplicării Legii 15/2003 privind sprijinul acordat tinerilor pentru construirea unei locuințe.

  3. Question no.50A/08-03-2005
    Criza medicamentelor compensate.

  4. Question no.391A/21-06-2005
    Eliberarea medicamentelor gratuite.

  5. Question no.392A/21-06-2005
    Intrarea în vigoare a Acordului dintre România și Spania privind recunoașterea reciprocă a permiselor de conducere auto ale cetățenilor români și spanioli în scopul preschimbării, semnat la București la 1 septembrie 2004.

  6. Question no.432A/07-09-2005
    Referitor la unele sesizări ale cetățenilor.

  7. Question no.433A/07-09-2005
    Referitor la unele sesizări ale cetățenilor.

  8. Question no.562A/11-10-2005
    Referitor la punerea în aplicare a Legii 341/2004.

  9. Question no.564A/11-10-2005
    Care este actul normativ care reglementează activitatea compartimentelor de așa zisă investigare fiscală și antifraudă din cadrul ANAF?

  10. Question no.607A/19-10-2005
    Referitor la strategia Ministerului Finanțelor.

  11. Question no.608A/19-10-2005
    Referitor la stadiul Statutului Comisarului Gărzii Financiare.

Postal address: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucharest, Romania wednesday, 18 may 2022, 0:24
Telephone: +40213160300, +40214141111
E-mail: webmaster@cdep.ro