Cătălin-Marian RĂDULESCU
Sinteza activitatii parlamentare în legislatura 2016-prezent

DEPUTAT
ales deputat în circumscriptia electorala nr.3 ARGEȘ
data validarii: 21 decembrie 2016 - HCD nr.122/2016

Formatiunea politica:
PSD-Partidul Social Democrat

Grupul parlamentar:
Grupul parlamentar al Partidului Social Democrat 

Comisii permanente
Comisia pentru transporturi și infrastructură - Vicepreședinte (din feb. 2017)

Comisii permanente comune
Comisia parlamentară a revoluționarilor din Decembrie 1989 - Vicepreședinte (până în mar. 2017)

Biroul parlamentar:
  • Pitesti, Str. General Constantin Cristecu nr. 2, constructia C 5, parter, jud. Arges

Persoane de contact:

  • Cnejevici Mira 0374.985.577