Curriculum Vitae
Activitate parlamentară
2012-prezent (dep.)
luări de cuvânt în plen
votul electronic
declarație de avere
declarație de interese
 
Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 2012-prezent > Camera Deputaților > George Becali Versiunea pentru printare

George BECALI
Sinteza activitatii parlamentare în legislatura 2012-prezent

DEPUTAT
ales deputat în circumscripția electorală nr.42 BUCUREȘTI, colegiul uninominal nr.25
data încetarii mandatului: 20 mai 2013 - - HCD nr.18/2013

Formațiunea politică:
PNL-Partidul Național Liberal - până în feb. 2013
 
independent  - din feb. 2013

Grupul parlamentar:
Grupul parlamentar al Partidului Național Liberal 

Comisii permanente
Comisia juridică, de disciplină și imunități (până în mai 2013)

Grupuri de prietenie cu Parlamentele altor state:
 Grupul parlamentar de prietenie cu Republica Elenă - până în mai 2013

Activitatea parlamentara în cifre:
Luări de cuvânt:3 (în 3 ședințe)

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București joi, 30 iunie 2016, 6:07
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro