Curriculum Vitae
Activitate parlamentară
2000-2004 (dep.)
inițiative legislative
comisii de mediere
întrebări și interpelări
luări de cuvânt în plen
declarație de avere
declarație de interese
1996-2000 (sen.)
 
Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 2000-2004 > Camera Deputaților > Nicolae Sersea > Propuneri legislative Versiunea pentru printare

Nicolae SERSEA
Propuneri legislative initiate în legislatura 2000-2004

Nr.
crt.
PL înregistrat la Titlu Stadiu
Camera
Deputatilor
Senat
1. 5/14.01.2003 L480/10.11.2003 Propunere legislativă pentru modificarea și completarea Legii nr.137/2002 privind unele măsuri pentru accelerarea privatizării Lege 556/2003
2. 6/14.01.2003   Propunere legislativă pentru modificarea și completarea Legii nr.550/2002 privind vânzarea spațiilor comerciale proprietate privată a statului și a celor de prestări servicii, aflate în administrarea consiliilor județene sau a consiliilor locale, precum și a celor aflate în patrimoniul regiilor autonome de interes local respinsă
definitiv
3. 227/17.03.2003 L297/02.07.2003 Propunere legislativă de revizuire a Constituției României Lege 429/2003
4. 232/19.04.2004 L426/03.06.2004 Propunere legislativă pentru înființarea comunei Buciumi, județul Bacău, prin reorganizarea comunei Ștefan cel Mare respinsă
definitiv
5. 233/19.04.2004 L425/03.06.2004 Propunere legislativă pentru înființarea comunei Prăjești, județul Bacău, prin reorganizarea comunei Traian respinsă
definitiv
6. 234/19.04.2004 L429/03.06.2004 Propunere legislativă pentru înființarea comunei Odobești, județul Bacău, prin reorganizarea comunei Secuieni respinsă
definitiv
7. 235/19.04.2004 L428/03.06.2004 Propunere legislativă pentru înființarea comunei Gioseni, județul Bacău, prin reorganizarea comunei Tamași respinsă
definitiv

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București duminică, 16 iunie 2019, 12:32
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro