Curriculum Vitae
Activitate parlamentară
2016-prezent (dep.)
inițiative legislative
moțiuni
luări de cuvânt în plen
votul electronic
declarație de avere
declarație de interese
2012-2016 (dep.)
2008-2012 (dep.)
2004-2008 (sen.)
2000-2004 (sen.)
1996-2000 (sen.)
Legături:
viorel.stefan@cdep.ro
 
Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 2016-prezent > Camera Deputaților > Viorel Ștefan > Propuneri legislative Versiunea pentru printare

Viorel ȘTEFAN
Propuneri legislative initiate în legislatura 2016-prezent

Nr.
crt.
PL înregistrat la Titlu Stadiu
Camera
Deputatilor
Senat
1. 81/01.02.2017 L500/05.09.2016 Proiect de Lege pentru completarea art.58 din Legea nr.448/2006 privind protecția și promovarea drepturilor persoanelor cu handicap pe ordinea de zi
2. 388/23.10.2017 L388/10.10.2017 Propunere legislativă pentru modificarea art.37 și art.39 din Legea nr.96/2006 privind Statutul deputaților și al senatorilor la comisii
3.   L406/23.10.2017 Propunere legislativă pentru modificarea art.37 și art.39 din Legea nr.96/2006 privind Statutul deputaților și al senatorilor la comisii

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București vineri, 15 decembrie 2017, 18:03
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro