Curriculum Vitae
Activitate parlamentară
2000-2004 (dep.)
inițiative legislative
luări de cuvânt în plen
declarație de avere
declarație de interese
1996-2000 (dep.)
 
Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 2000-2004 > Camera Deputaților > Luca Ștefănoiu > Propuneri legislative Versiunea pentru printare

Luca ȘTEFĂNOIU
Propuneri legislative initiate în legislatura 2000-2004

Nr.
crt.
PL înregistrat la Titlu Stadiu
Camera
Deputatilor
Senat
1. 227/17.03.2003 L297/2003 Propunere legislativă de revizuire a Constituției României Lege 429/2003
2. 254/21.04.2004 L430/2004 Propunere legislativă pentru declararea ca oraș a comunei Dragomirești, județul Maramureș Lege 332/2004
3. 564/18.09.2003   Propunere legislativă pentru înființarea comunei Gârdani, județul Maramureș, prin reorganizarea comunei Sălsig respinsa
definitiv
4. 565/18.09.2003   Propunere legislativă pentru înființarea comunei Oncești, județul Maramureș, prin reorganizarea comunei Bârsana respinsa
definitiv
5. 566/18.09.2003   Propunere legislativă pentru înființarea comunelor Coaș și Coltău, județul Maramureș, prin reorganizarea comunei Săcălășeni respinsa
definitiv
6. 567/18.09.2003   Propunere legislativă pentru declararea ca oraș a comunei Ulmeni, județul Maramureș respinsa
definitiv
7. 568/18.09.2003   Propunere legislativă pentru declararea ca oraș a comunei Șomcuta Mare, județul Maramureș respinsa
definitiv
8. 569/18.09.2003   Propunere legislativă pentru declararea ca oraș a comunei Tăuții - Măgherăuș, județul Maramureș respinsa
definitiv
9. 589/13.11.2002 L222/2003 Propunere legislativă privind înființarea comunei Groșii Țibleșului, județul Maramureș. Lege 334/2003

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București sâmbătă, 8 august 2020, 10:09
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro