Curriculum Vitae
Activitate parlamentară
2008-2012 (dep.)
2004-2008 (dep.)
2000-2004 (dep.)
inițiative legislative
comisii de mediere
luări de cuvânt în plen
declarație de avere
declarație de interese
 
Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 2000-2004 > Camera Deputaților > Aurelia Vasile > Propuneri legislative Versiunea pentru printare

Aurelia VASILE
Propuneri legislative initiate în legislatura 2000-2004

Nr.
crt.
PL înregistrat la Titlu Stadiu
Camera
Deputatilor
Senat
1. 158/18.03.2004 L150/03.03.2004 Propunere legislativă pentru completarea Ordonanței de urgență nr.28/1999 privind obligația agenților economici de a utiliza aparate de marcat electronice fiscale, aprobată prin Legea nr.64/2002 respinsă
definitiv
2. 227/17.03.2003 L297/02.07.2003 Propunere legislativă de revizuire a Constituției României Lege 429/2003
3. 300/23.05.2001   Propunere legislativă pentru completarea Legii administrației publice locale nr.215/2001. retrasă
de către inițiator
4. 464/19.09.2002   Propunere legislativă privind constituirea și utilizarea fondurilor destinate stimulării personalului Autorității Naționale pentru Protecția Consumatorului și al oficiilor pentru protecția consumatorilor județene, respectiv al municipiului București. respinsă
definitiv
5.   L647/22.09.2004 Propunere legislativă privind transporturile rutiere retrasă
de către Senat

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București marți, 20 noiembrie 2018, 19:29
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro