Curriculum Vitae
Activitate parlamentară
2008-2012 (dep.)
inițiative legislative
luări de cuvânt în plen
votul electronic
declarație de avere
declarație de interese
 
Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 2008-2012 > Camera Deputaților > Teodora Virginia Trandafir Versiunea pentru printare

Teodora Virginia TRANDAFIR
Sinteza activitatii parlamentare în legislatura 2008-2012

DEPUTAT
aleasă deputat în circumscripția electorală nr.42 BUCUREȘTI, colegiul uninominal nr.19
data validarii: 5 mai 2010
înlocuieste pe: Daniela Popa
data încetarii mandatului: 1 februarie 2012 - demisie

Formațiunea politică:
PDL-Partidul Democrat Liberal 

Grupul parlamentar:
Grupul parlamentar al Partidului Democrat-Liberal - din mai 2010
 - până în feb. 2012

Comisii permanente
Comisia pentru cultură, arte, mijloace de informare în masă (sep. 2010 - feb. 2012)

Activitatea parlamentara în cifre:
Luări de cuvânt:3 (în 3 ședințe)
Propuneri legislative initiate: 1

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București sâmbătă, 27 august 2016, 19:51
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro