Dorel DORIAN
Propuneri legislative initiate în legislatura 2000-2004

Nr.
crt.
PL înregistrat la Titlu Stadiu
Camera
Deputatilor
Senat
1. 318/12.05.2003 L326/2004 Propunere legislativă privind Amendament la Legea 586/2002 pentru modificarea art.1 lit.c) din Ordonanța Guvernului nr.105/1999 privind acordarea unor drepturi persoanelor persecutate de către regimurile instaurate în România cu începere de la 6 septembrie 1940 până la 6 martie 1945 din motive etnice Lege 323/2004
2. 502/12.09.2001   Propunere legislativă pentru modificarea și completarea Legii nr.70/1991 privind alegerile locale. respinsa
definitiv