Curriculum Vitae
Activitate parlamentară
1992-1996 (dep.)
întrebări și interpelări
luări de cuvânt în plen
 
Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 1992-1996 > Camera Deputaților > Aurel Jecan Versiunea pentru printare

Aurel JECAN
Sinteza activitatii parlamentare în legislatura 1992-1996

DEPUTAT
ales deputat în circumscriptia electorala nr.32 SĂLAJ
data validarii: 24 noiembrie 1992
înlocuieste pe: Miron Chichișan

Grupul parlamentar:
Grupul parlamentar al Partidului Unității Naționale Române - din noi. 1992
 - până în sep. 1996
Deputat neafiliat - din sep. 1996

Comisii permanente
Comisia pentru învățământ, știință, tineret și sport (din dec. 1992)

Activitatea parlamentara în cifre:
Luari de cuvânt:2 (în 2 sedinte)
Întrebari si interpelari: 3

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 18 septembrie 2019, 12:12
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro