Curriculum Vitae
Activitate parlamentară
2000-2004 (dep.)
inițiative legislative
comisii de mediere
luări de cuvânt în plen
declarație de avere
declarație de interese
 
Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 2000-2004 > Camera Deputaților > Vasile Silvian Ciupercă > Propuneri legislative Versiunea pentru printare

Vasile Silvian CIUPERCĂ
Propuneri legislative initiate în legislatura 2000-2004

Nr.
crt.
PL înregistrat la Titlu Stadiu
Camera
Deputatilor
Senat
1. 14/02.02.2004 L199/22.03.2004 Propunere legislativă privind declararea ca oraș a comunei Căzănești, județul Ialomița Lege 134/2004
2. 15/02.02.2004 L210/24.03.2004 Propunere legislativă privind înființarea comunei Buești prin reorganizarea comunei Albești județul Ialomița respinsă
definitiv
3. 17/02.02.2004 L211/24.03.2004 Propunere legislativă privind înființarea comunei Roșiori prin reorganizarea comunei Movilița județul Ialomița respinsă
definitiv
4. 227/17.03.2003 L297/02.07.2003 Propunere legislativă de revizuire a Constituției României Lege 429/2003
5. 580/08.11.2002   Propunere legislativă pentru modificarea Legii nr.414 din 26 iunie 2002 privind impozitul pe profit. respinsă
definitiv
6. 599/21.11.2002   Propunere legislativă privind înființarea comunei Traian, județul Ialomița. respinsă
definitiv

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București duminică, 9 decembrie 2018, 22:32
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro