Curriculum Vitae
Activitate parlamentară
1992-1996 (dep.)
întrebări și interpelări
luări de cuvânt în plen
 
Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 1992-1996 > Camera Deputaților > Ionel Bondariu Versiunea pentru printare

Ionel BONDARIU
Sinteza activitatii parlamentare în legislatura 1992-1996

DEPUTAT
ales deputat în circumscriptia electorala nr.24 IAȘI
data validarii: 15 martie 1993
înlocuieste pe: Ioan Hariga

Grupul parlamentar:
Grupul parlamentar al Partidului Democrației Sociale din România - din mar. 1993
 - până în dec. 1995
Deputat neafiliat - din dec. 1995

Comisii permanente
Comisia pentru administrație publică și amenajarea teritoriului (din mar. 1993)

Activitatea parlamentara în cifre:
Luari de cuvânt:1
Întrebari si interpelari: 2

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 18 septembrie 2019, 12:16
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro