Curriculum Vitae
Activitate parlamentară
2016-prezent (dep.)
2012-2016 (dep.)
2008-2012 (dep.)
2004-2008 (dep.)
2000-2004 (dep.)
inițiative legislative
comisii de mediere
întrebări și interpelări
luări de cuvânt în plen
declarație de avere
declarație de interese
 
Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 2000-2004 > Camera Deputaților > Ion Mocioalcă > Propuneri legislative Versiunea pentru printare

Ion MOCIOALCĂ
Propuneri legislative initiate în legislatura 2000-2004

Nr.
crt.
PL înregistrat la Titlu Stadiu
Camera
Deputatilor
Senat
1. 227/17.03.2003 L297/02.07.2003 Propunere legislativă de revizuire a Constituției României Lege 429/2003
2. 288/15.04.2003 L406/24.09.2003 Propunere legislativă pentru modificarea Legii nr.73/2000 privind Fondul pentru mediu respinsă
definitiv
3. 311/29.05.2001 L135/12.03.2002 Propunere legislativă privind Legea Creditului Agricol. Lege 150/2003
4. 329/05.06.2001 L472/28.06.2004 Propunere legislativă privind Cooperativele Agricole. Lege 566/2004
5. 605/30.09.2003 L244/01.04.2004 Propunere legislativă pentru modificarea și completarea Ordonanței de urgență a Guvernului nr.168/2001 privind punerea în valoare a construcțiilor zootehnice dezafectate, destinate creșterii, îngrășării și exploatării animalelor, precum și a fabricilor de nutrețuri combinate dezafectate, cu modificările și completările ulterioare Lege 335/2004

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 21 noiembrie 2018, 9:37
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro