Curriculum Vitae
Activitate parlamentară
2000-2004 (dep.)
1992-1996 (dep.)
 
Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 1992-1996 > Camera Deputaților > Costel-Eugen Popescu Versiunea pentru printare

Costel-Eugen POPESCU
Sinteza activitatii parlamentare în legislatura 1992-1996

DEPUTAT
ales deputat în circumscriptia electorala nr.29 OLT
data validarii: 4 septembrie 1995
înlocuieste pe: Mihail Viziru

Formatiunea politica:
 
PSM-Partidul Socialist al Muncii

Grupul parlamentar:
Grupul parlamentar socialist - din sep. 1995
 - până în sep. 1996
Deputat neafiliat - din sep. 1996

Comisii permanente
Comisia pentru cultură, arte, mijloace de informare în masă (din sep. 1995)

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 18 septembrie 2019, 12:04
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro