Activitate parlamentară
2004-2008 (dep.)
moțiuni
luări de cuvânt în plen
votul electronic
declarație de avere
declarație de interese
 
Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 2004-2008 > Camera Deputaților > Elena Ehling Versiunea pentru printare

Elena EHLING
Sinteza activitatii parlamentare în legislatura 2004-2008

DEPUTAT
aleasa deputat în circumscriptia electorala nr.27 MEHEDINȚI
pe listele Alianței Dreptate și Adevăr PNL-PD
data validarii: 13 august 2008
înlocuieste pe: Marius Bălu

Formatiunea politica:
PDL-Partidul Democrat Liberal - până în sep. 2008
 
independent  - din sep. 2008

Grupul parlamentar:
Grupul parlamentar al Partidului Democrat-Liberal - din aug. 2008
 - până în sep. 2008
Grupul parlamentar al Partidului Social Democrat - din sep. 2008

Comisii permanente
Comisia pentru politică externă (din sep. 2008)

Activitatea parlamentara în cifre:
Luari de cuvânt:5 (în 5 sedinte)
Declaratii politice:3 (din care una consemnata conform materialului depus la secretariatul de sedinta)
Motiuni: 2

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București joi, 20 septembrie 2018, 23:42
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro